STUDIO LEPIEJ – piknik COMAFAMA – schadzka na piosenki i ciastka

49. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 15–25 VIII 2019

  • Data 20.08.2019
  • Godzina 11:00
  • Adres ul. Piastowska 55, Świnoujście
  • Miejsce Oflag

Poranek na oflagu, powolne śniadanko, ciastka, kawa. Idealny początek dnia po wieczorze MIAMI VICE 80’s z Ars La Trans. W przyjemnym towarzystwie będziecie mieli czas na chwilę oddechu od famowego ciągu wydarzeń, co pozwoli nam się nawzajem lepiej poznać.

Oprócz sielankowej atmosfery zapewniamy:
– SpeedFAMING – nowatorską metodę zawierania kontaktów z innymi famowiczami, których chcieliście poznać, a może nie mieliście odwagi zagadać. Polega ona na sesjach krótkich rozmów limitowanych czasowo, po czym przesiadacie się do kolejnej osoby.
– Krzyżówka tematyczna – z której dowiecie się wielu smaczków na temat historii Famy, m.in. skąd wzięła się nazwa oflag, dlaczego festiwal został zawieszony w 1977 roku. Przy rozwiązywaniu krzyżówki zachęcamy do niekorzystania z Internetu – niektórych odpowiedzi tam po prostu nie ma – polecamy zwiedzić miejscówki oznaczone na mapce do krzyżówki i przy okazji wykonać zadania z Fama Experience.
– Fama Experience – Seria zadań, która ma na celu wprowadzenie nowych uczestników Famy do festiwalowych zwyczajów, a stałych bywalców do czynienia tradycyjnych honorów Famowicza.

Realizacja: Aneta Buła, Marta Smerecka

Czas trwania: 11:00-15:00

www.facebook.com/studiolepiej